Дизайнеры

portrait photo of designer Eduard Seibert

Eduard Seibert

Pětadvacetiletý architekt, sklář, obdivovatel slečen, stromů a mlhy.
Jsem pomalu odlévaná směs protichůdných pocitů a názorů, které se vylučují, míchají se a bojují spolu o svůj prostor ve mně: mám rád šedou se zářivě růžovou, logiku i emoce, fukčnost spolu s hýřivostí. Baví mě to vždy v kombinacích, které jsou vyhrocené, ale vzájemně se doplňují. Nebaví mě jejich samostatná existence, ale interakce. Jsem otevřený novým vlivům, nerad je ale přejímám bez ověření, zkouším je na vlastní kůži, důkladně, abych jim mohl věřit. Opakovaně otevírám zavřená témata, zkoumám jejich aktualitu.
Mám rád výzvy.
Stále se měním, vyvíjím, posouvám, odmítám strnulost, pocit dokončené práce, dokonalost. Chyby jsou možnost zlepšení, dokonalost zabíjí možnosti.
Na skle je nejlepší moment, kdy se na píšťalu nabere horká sklovina. Je to chvíle, kdy ještě nikdo neví, jak to dopadne. Je plná potenciálu, energie, horká a tvárná, podněcuje fantazii a má svoji formu ještě před sebou...

portrait photo of designer

Simona Hrušková

Má ráda minimalismus.

portrait photo of designer Jiří Nosek

Jiří Nosek

Studoval architekturu a urbanismus na Technické univerzitě v Liberci (2005-2012) a na Sint Lucas school of Architecture v Belgickém Gentu (2009). Paralelně s architektonickou tvorbou se dlouhodobě zabývá designem. Designu skleněných instalací se začal věnovat po obhájení diplomové práce v roce 2012. V letech 2012-2015 působil v Clartés jako šéfdesignér a spolupodílel se na vykročení této nově vzniklé společnosti na český i světový trh. Své architektonické vzdělání projektuje do designerské tvorby, ta je charakteristická propojením návrhu s okolním prostorem, prací se strukturou a důrazem na detail.
„Mám rád velké instalace, které se stávají nedílnou součástí architektury, umocňují její působení a propůjčují svému okolí punc jedinečnosti. Těší mě spolupráce se skláři na vytváření nevídaných vizuálních zážitků. Sklo je inspirující.“

EN | RUS | CZ
bool(false)
Звук